درباره ما

پونتیک چیست؟

پونتیک، سامانه سفارش و مدیریت الکترونیکی خدمات حرفه ای لابراتوارهای دندانسازی است. پونتیک سامانه‌ای است که سفارش اینترنتی خدمات دندانسازی را برای دندانپزشکان به ارمغان آورده است و امکانات متعددی به منظور راحتی هر چه بيشتر دندانپزشکان و دندانسازان تدارک دیده و با همراهی شما روز به روز بر اين امكانات خواهد افزود. 

پونتیک با ایجاد فضای مناسب برای لابراتوارهای دندانسازی، امکانات متفاوت و مطلوبی را به منظور صرفه‌جویی در وقت و هزینه در اختیار دندانپزشکان نیز قرار می دهد. علاوه بر این می توان به بخشی از اين امكانات به شرح زیر اشاره نمود:

 

امکانات پونتیک برای دندانپزشکان و لابراتوارهای دندانسازی:

 1. دسترسی به تنوع بی‌نظیر ارائه کنندگان خدمات لابراتواری اعم از خدمات متحرک، ثابت، ارتودنسی، زیبایی و ...
 2. ارسال دستور کارهای آنلاین همراه با قابلیت ارسال تصاویر و فایل های اسکنرهای داخل دهانی به لابراتوار
 3. روش‌های گوناگون جستجوی خدمات بر اساس نوع لابراتوار، منطقه مورد نظر، خدمات مورد نظر و ...
 4. امکان افزودن لابراتوار های مورد علاقه در پروفایل شخصی و ارسال کارهای مشابه در چند کلیک...
 5. قابلیت ارائه تخفیف های مناسبتی و ویژه برای خدمات لابراتوارهای مختلف
 6. مشاهده خدمات به روز لابراتوارها و عکس نمونه‌ کارهای ایشان
 7. آگاهی از لابراتوارهای جدید و خدمات جدید و به روز
 8. روش‌های متنوع پرداخت (نقدی، اعتباری و آنلاین)
 9. پیگیری سریع وضعیت کارهای سفارش داده شده
 10. قابلیت ثبت سفارش به صورت فوری و عادی
 11. ارسال نظرات در مورد نتیجه نهایی کارها

 

ما یک تیم جوان و پرشور از رشته های مختلف دندانپزشکی، مهندسی،  فناوری و عملیاتی هستیم که قصد داریم یکی از بزرگترین چالش های دنیای دندانپزشکی را حل می کنیم. 

ماموریت ما

ماموریت ما اتخاذ یک رویکرد جامع برای اتصال اکوسیستم دندانپزشکی و دندانسازی، ساده سازی گردش کار، تقویت ارتباطات، رشد روابط و ایجاد یک بستر متمرکز برای ارائه دهندگان خدمات لابراتواری به دندانپزشکان هستیم. 

تجربه دندانپزشکی خود را متحول کنید! 

چالش های ناشی از ناکارآمدی و ارتباطات نادرستی که ممکن است بین دندانپزشکان و لابراتوارهای دندانپزشکی رخ می دهد را درک می کنیم که ممکن است منجر به افزایش هزینه ها و ضعیف شدن روابط گردد. در سالهای اخیر ، دنیای دندانپزشکی ارزش و اثربخشی بیشتری را می طلبد که این موضوع سبب پذیرش فناوری دیجیتال در این عرصه شده است. اگرچه فناوری دیجیتال باعث بهبود کارایی در برخی زمینه ها شده است، اما هنوز ارتباطات نادرستی بین ذینفعان و شکافی که در نحوه کار همه این فناوری ها وجود دارد، ما را بر آن داشته که با توسعه پونتیک این چالش ها را به حداقل رسانده و تجربه متفاوتی از ارتباطات دندانپزشکان و لابراتوارهای دندانپزشکی ارائه نماییم. شرکتی فناور که با ایجاد نرم افزاری یکپارچه برای لابراتوارهای دندانپزشکی، تجربه ارائه خدمات دندانسازی برای دندانپزشکان را متحول می کنیم.

چرا پونتیک؟

ما به یک برند قدرتمند نیاز داشتیم که ارزش های ما را منعکس کند.  پونتیک که کلمه ای آشنا برای فعالین حوزه ی دندانپزشکی است می تواند این رسالت را به خوبی نمایش دهد. پونیتک پلی قابل اعتماد خواهد بود برای ارتباط دیجیتال بین لابراتوارها و دندانپزشکانی که با دقت بیشتری به دنبال لابراتوارهای قدرتمند هستند. 

 

ارزش های ما 

مثل قلب! ارتباطات شفافروابط موثرواقعیت

قلب پایه فرهنگی شرکت ماست و ما با جان و دل روی کارها متمرکز هستیم. 

ما قلبی داریم آکنده از 

آنچه انجام می دهیم باور داریم

یک تیم هستیم  و همیشه فروتن

به یکدیگر ، مشتریان و جامعه خدمت می کنیم

برای رشد بر محدودیت های فعلی خود غلبه می کنیم

ما به ارتباط شفاف و صادقانه اعتقاد داریم تا درک متقابل و هدف را امکان پذیر کنیم. ما برای برقراری ارتباط روشن تلاش می کنیم و به دیگران گوش می دهیم تا درکی کامل از قصد آنها داشته باشیم. ما به یکدیگر و شرکایمان کمک می کنیم تا افکار و احساسات خود را به طور دقیق بیان کنند تا دیدگاه های روشنی بدست آوریم. ما از انواع ابزارهای ارتباطی برای تسهیل ارتباط استفاده می کنیم.در هسته اصلی ما ، ما در مورد اتصال افراد و ایجاد روابط هستیم. ما معتقدیم که هیچ کاری به تنهایی قابل انجام نیست و این افرادی که هر روز با آنها کار می کنیم و با آنها شریک هستیم افرادی هستند که کارها را سرگرم کننده و لذت بخش می کنند. موفقیت ما از طریق ارتباط با تعداد زیادی از افراد و کیفیت این روابط سنجیده می شود.ما یک شرکت داده محور هستیم. داده های دقیق (حقیقت) زمینه ی مشترکی را برای افراد فراهم می آورد تا اطلاعات را همسان ببینند ، به اشتراک بگذارند و درباره آنها صحبت کنند و تصمیمات آگاهانه بگیرند. هرچه بهتر بتوانیم دیدگاه شخص مقابل را همسان ببینیم ، بهتر می توانیم برای دستیابی به نتایج عالی با هم کار کنیم.